ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

PROJELERİMİZ

YÖNETİM KADROSU & DANIŞMANLAR

HİZMETLER

BASINDA HABERLER

İLETİŞİM
 SATILIKLAR
 KİRALIKLAR
 DETAYLI ARAMA
 PROJELERİMİZ
 UZMANLIK ALANIMIZ
 HABER & DUYURU
 BİLGİLER
Satılık
: 30
Kiralık
: 27
Villa
: 11
Apartman Dairesi
: 0
Diğer
: 46
HİZMETLERİMİZ «Geri Dön
 
RE/MAX Delta , İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece bölgesinde, ekibi ile birlikte Alkent 2000, Çakmaklı, Kıraç, Ömerli köyü, Karaağaç köyü, Hadımköy ve çevresi uzmanlık alanımız olup konut ve ticari olarak gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemlerinizi sonuçlandırmak için tüm gücümüzle etik kurallar çercevesinde ile çalışmaktayız.

Her türlü gayrimenkul işlemleriniz de, alanında uzman danışman yöneticilerle güvenilir sonuç ve çözümlerimizle birlikte memnunuiyetle çalışabilirsiniz. Gayrimenkulünuz ister ticari, ister konut ya da proje ister ise arsa olsun , piyasada satılabilir değerlerinin ücretsiz tespiti, tüm pazarlama çalışmaları, pazarlık görüşmeleri ve satış stratejileri ile birlikte, tapu işlemlerinizin sorunsuz ve en hızlı şeklide sonuçlandırması başlıca hizmetlerimizdir.

Tüm SATIŞ İŞLEMLERİNİZ
Öncelikle gayrimenkulünüzün değer tespiti, satılabilir fiyatı konusunda sizlerle danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Ardından gayrimenkulun satışı için tüm pazarlama faaliyetlerini yürütüp, gerçek alıcı adaylarını ve tekliflerini değerlendiriyor ve doğru karar için birlikte değerlendirmeler yaparak satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Tüm ALIŞ İŞLEMLERİNİZ
Öncelikle aradığınız kriterleri tespit ederek, ne aradığınızı doğru algılayarak, piyasada bulunan alternatifler arasından sizler en doğru seçenekleri sunar. Birlikte alım kararı için doğru fiyat teklifleri ile satın almak istediğiniz mülk için pazarlık görüşmeleri yapılır ve alım işlemleri de sizleri Tapu müdürlüğünde fazla bekletmeden organize edilerek alış ve satış işlemi gerçekleştirilir.

Tüm KİRALAMA İŞLEMLERİNİZ
Kiracı adayları ve kiraya veren mal sahipleri için, önceden avukatlar tarafından hazılanmış tarafından düzenlenmiş, kira kontratları ile kiralama işlemleriniz her iki taraf için de sorunsuz olarak sonuçlandırılır.

EXPERTİZ VE FİZİBİLİTE İŞLEMLERİ
Uzmanlık bölgemizdeki gayrimenkullerle ilgili olarak expertiz raporu ve fizibilite çalışmaları deneyimli uzmanlarımız tarafından hazırlanır.
 
     
Copyright © 2011
RE/MAX DELTA
Alkent 2000 2.faz yanı, Hadımköy yolu no:3 Büyükçekece İstanbul | Türkiye
Tel:0212 858 04 36 | Fax:0212 858 04 42 www.remaxdelta.com | delta@remaxdelta.com
CreatedBY
COMUNER